GRUPY POZASZKOLNEJ PLACÓWKI SPECJALISTYCZNEJ   ROK SZKOLNY 2017/2018
DYREKTOR Pozaszkolnej Placówki Specjalistycznej:  Tomasz Skrzyński  
PSYCHOLOG Pozaszkolnej Placówki Specjalistycznej:  Monika Dębska
GRUPA KLASA WYCHOWAWCA WIODĄCY E-MAIL
I   1a            Magda Makus m.makus@helenow.pl
II 2b  Paweł Budzik p.budzik@helenow.pl
III 2c Małgorzata Wiśniewska m.wisniewska@helenow.pl
IV 3a Elżbieta Krzyżanek e.krzyzanek@helenow.pl
V 4a Monika Dzido m.dzido@helenow.pl
VI 4b Elżbieta Krzyżanek e.krzyzanek@helenow.pl
VII 4a, 4d Agnieszka Opłocka a.oplocka@helenow.pl
VIII 5a Jolanta Jędrzejewska j.jedrzejewska@helenow.pl
IX   5b Małgorzata Nowosad m.nowosad@helenow.pl
X 6b, 6c Aleksandra Ryłko a.rylko@helenow.pl
XI 7a, 7b Liliana Zalewska l.zalewska@helenow.pl
XII 7c Marzena Pazio  
XIII 2ga Agnieszka Kowalczyk a.kowalczyk@helenow.pl
XIV 2gb,2gd Liliana Zalewska l.zalewska@helenow.pl
XV PDP Jolanta Kalbarczyk j.kalbarczyk@helenow.pl