Przedszkole specjalne i terapeutyczne Towarzystwa Przyjaciół Dzieci im. Lady Sue Ryder
Warszawa

Nasze przedszkole specjalne jest częścią Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD "Helenów" położonego w niezwykle malowniczej otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

Placówka powstała z myślą o dzieciach z różnego rodzaju niepełnosprawnością (intelektualną w stopniu znacznym, umiarkowanym i lekkim, ruchową oraz sprzężoną), Zespołem Aspergera i autyzmem. Nauczyciele dbają o to, aby czas spędzany w tym miejscu był pełen wzajemnej życzliwości, interesujących zajęć i jak największego komfortu oraz bezpieczeństwa. Jest to także przedszkole terapeutyczne, wspomagające proces leczenia i rehabilitacji. Każdy dzień dokładnie planujemy, aby pobyt w naszym ośrodku był wykorzystany możliwie jak najlepiej.

Uważamy, że praca pedagogiczna powinna współgrać z wychowaniem w domu rodzinnym, aby mogła zapewniać najlepsze rezultaty. Z tego względu, stawiamy na ciągłą współpracę z opiekunami i rodzicami, włączając ich w działalność placówki. Serdecznie zapraszamy do naszego przedszkola specjalnego, mieszczącego się pod adresem: ul. Hafciarska 80/86, Warszawa.

DZIĘKI FUNDACJI LOTTO MILION MARZEŃ ZOSTAŁY WYPOSAŻONE NASZE GABINETY TERAPEUTYCZNE
DZIĘKUJEMY!!!
Specjalne Przedszkole TPD im. Sue Ryder
ul. Hafciarska 80/86, 04-725 Warszawa
Telefon: 22  812 10 18  wew. 151;     22  815 44 70  wew. 151
e-mail: przedszkole@helenow.pl
Uwaga!!! Uwaga!!!
NABÓR NA ZAJĘCIA WCZESNEGO WSPOMAGANIA ROZWOJU
SZCZEGÓŁY >>>
PRZEDSZKOLE TPD POSZUKUJE
OSÓB DO PRACY


SZCZEGÓŁY >>>