Adres korespondencyjny:
Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD "Helen贸w"
ul. Hafciarska 80/86, 04-725 Warszawa
NIP 952-20-31-932      
NR KONTA:  62 1020 1127 0000 1102 0137 6821



Telefon: 22 812 10 18 lub 22 815 44 70
Fax:  22 615 33 50
E-mail: sekretariat@helenow.pl

Dyrektor Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD "Helen贸w"
oraz Specjalnego O艣rodka Wychowawczego TPD:

mgr Zbigniew Drzewiecki  z.drzewiecki@helenow.pl

Wicedyrektor Specjalnego O艣rodka Wychowawczego TPD
Arkadiusz Gawi艅ski E-mail: a.gawinski@helenow.pl

Dyrektor Pozaszkolnej Plac贸wki Specjalistycznej TPD
mgr Tomasz Skrzy艅ski E-mail: t.skrzynski@helenow.pl

Dyrektor Przedzkola Towarzystwa Przyjaci贸艂 Dzieci im. Sue Ryder
mgr Arkadiusz Adamecki E-mail:
a.adamecki@helenow.pl
tel. (22) 812 10 18 wew.151 E-mail:
przedszkole@helenow.pl

Dyrektor Niepublicznego Rehabilitacyjnego Zak艂adu Opieki Zdrowotnej:
mgr Ma艂gorzata Derdzikowska E-mail: m.derdzikowska@helenow.pl
nrzoz@helenow.pl

Pracownia Profilaktyki i Wspomagania Rozwoju:
E-mail: pracownia@helenow.pl
nrzoz@helenow.pl

Hipoterapia: E-mail: hipoterapia@helenow.pl

Dyrektor Niepublicznego Liceum Og贸lnokszta艂c膮cego TPD Helen贸w:
mgr Dorota My艣li艅ska E-mail: liceum@helenow.pl

Dyrektor Zespo艂u Szk贸艂 nr 95:
mgr Jolanta Okni艅ska tel. (22) 812 60 45 w. 48
E-mail: szkola_helenow@tlen.pl

Kierownik Klubu Absolwenta im. Barbary Prasa艂
El偶bieta Madej E-mail: absolwent.tpd@op.pl

tel. (22) 812 10 18 wew.152,145

Nauczyciele Liceum Og贸lnokszta艂c膮cego E-mail: nauczyciel@helenow.pl

Ksi臋gowo艣膰 E-mail: sfk@helenow.pl

G艂贸wna Ksi臋gowa:
mgr Alina Bie艅kowska E-mail: fk@helenow.pl


Kierownik Administracyjny Jacek G膮ska E-mail: j.gaska@helenow.pl

Kadry: E-mail: a.luniewska@helenow.pl

ZUS: E-mail: zus-helenow@helenow.pl

Informatycy: E-mail: info@helenow.pl

Administrator strony WWW
Jerzy Kosiorek E-mail: kosiorek_xl@wp.pl

Administrator IT
Tadeusz Gierczak E-mail: tgierczak@dsk.waw.pl

KOMPLETNA LISTA ADRES脫W POCZTY ELEKTRONICZNEJ CREiO TPD"HELEN脫W"
CENTRUM   REHABILITACJI,  EDUKACJI 
I   OPIEKI   TPD   "HELEN脫W"