Gry i zabawy to nieodłączny element życia dzieci. Najlepiej uczyć się jednak  przez zabawę i dlatego nowe gry, puzzle i zabawki, które pojawiły się w naszej placówce wzbudziły wśród naszych wychowanków duże zainteresowanie.
Pieczemy paszteciki z serem, szynką i oliwkami. Ciekawe czy wszystkim będą smakowały?
Klasa 3GA
Na zajęciach logopedycznych pracowaliśmy nad prawidłową wymową głosek "sz" i "s".
Nie zapominamy także o ćwiczeniach oddechowych i manualnych.
Tradycyjnie każdego roku w naszej placówce organizowany jest bal karnawałowy.

W tym roku   Przedstawiciele Samorządu Wychowanków  PPS  poprowadzili imprezę i zadbali o wspaniałą atmosferę. Również wystrój sali, kolorowe efekty świetlne wprowadziły  magiczny nastrój do zabawy.

Wszyscy świetnie się bawili w rytmie znanych i lubianych utworów. Wychowankowie nasi mogli zademonstrować się przed Jury w swoich strojach.

Zwycięzcy, którzy otrzymali od Jury najwyższe noty zostali nagrodzeni dyplomami oraz otrzymali nagrody. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości i niezapomnianych chwil naszym wychowankom.
Gry i zabawy ruchowe to stały element zajęć w których uczestniczą nasi wychowankowie.  Zajęcia te rozwijają sprawność fizyczną, wprowadzają radosny nastrój i sprzyjają integracji.
       ZWIĘKSZAMY NASZĄ SAMODZIELNOŚĆ!

W ostatnim czasie wychowankowie klasy 5a pod czujnym okiem wychowawcy zaparzali herbatę w ramach Treningu Umiejętności Samoobsługowych. Celem tej aktywności było pogłębianie oraz utrwalanie umiejętności samodzielnego zaparzania herbaty ze szczególnym zwróceniem uwagi na zachowanie zasad bezpieczeństwa.
Poszczególne etapy tego treningu przedstawiają załączone poniżej zdjęcia:
Nasze zajęcia ogrodnicze rozpoczęliśmy od uprzątnięcia terenu z suchych liści, potem posadzilismy  trawy, bratki w donicach oraz krzewy ozdobne.
Trzeba pamiętać o podlewaniu naszych roślinek. Już widać efekty naszych wiosennych porządków. Aż miło popatrzeć na nasz ogródek.
Wszyscy lubimy przebywać na świeżym powietrzu, dlatego gdy tylko pozwala na to  pogoda spacer staje się  miłą odmianą dla  innych aktywności Wiosenny spacer to także świetny moment na poznanie otaczającego świata i wspólnego odkrywania budzącej się do życia przyrody.