Przedszkole Towarzystwa Przyjaciół Dzieci im. Lady Sue Ryder rozpoczęło działalność 01.09.2012r. przedszkole jest częścią Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD "Helenów", położonego w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

Przedszkole przeznaczone jest dla dzieci z niepełnosprawnością ruchową, niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, umiarkowanym i znacznym, autyzmem, Zespołem Aspergera oraz z niepełnosprawnościami sprzężonymi.

Nauczyciele dokładają wszelkich starań, aby czas który dzieci spędzają w przedszkolu, był pełen serdeczności, ciekawych wrażeń oraz maksymalnego bezpieczeństwa, komfortu i wygody. Duży nacisk kładziony jest na profesjonalną terapię i rehabilitację. Każdy dzień w naszym przedszkolu jest szczegółowo zaplanowany dla każdego przebywającego w nim dziecka.

Najlepsze efekty pracy pedagogicznej osiąga się, gdy przedszkole i dom rodzinny dziecka wzajemnie się uzupełniają.  Dlatego też istotnym elementem naszych działań jest współpraca z rodzicami i opiekunami. Pragniemy, aby rodzice i opiekunowie czuli się współgospodarzami przedszkola.
DZIĘKI FUNDACJI LOTTO MILION MARZEŃ ZOSTAŁY WYPOSAŻONE NASZE GABINETY TERAPEUTYCZNE
DZIĘKUJEMY!!!
Specjalne Przedszkole TPD im. Sue Ryder
ul. Hafciarska 80/86, 04-725 Warszawa
Telefon: 22  812 10 18  wew. 151;     22  815 44 70  wew. 151
e-mail: przedszkole@helenow.pl
Jak to się zaczęło?
Chcesz dołączyć do naszego Zespołu?
Słowo do konkurencji
Drogi Stasiu!
Uwaga!!! Uwaga!!!
NABÓR NA ZAJĘCIA WCZESNEGO WSPOMAGANIA ROZWOJU
SZCZEGÓŁY >>>
NABÓR DO PRZEDSZKOLA
NA ROK 2018/2019


SZCZEGÓŁY >>>