TERAPIA ZAJĘCIOWA
FIZYKOTERAPIA
INTERAKTYWNA TERAPIA KOŃCZYN GÓRNYCH
URZĄDZENIE PABLO
NOWOCZESNY SPRZĘT REHABILITACYJNY
PLATFORMA WIBRACYJNA GALILEO
FIZJOTERAPIA TERAPIA PSYCHOLOGICZNA EEG BIOFEEDBACK LOGOPEDIA
INTEGRACJA SENSORYCZNA TERAPIA PEDAGOGICZNA MUZYKOTERAPIA ARTETERAPIA
SIŁOWNIA HYDROTERAPIA
GALILEO - platforma wibracyjna
Nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny - Platforma Wibracyjna Galileo. Innowacyjne urządzenie podobnie jak rezonans stochastyczny, wykorzystuje wibracje, wspomagając rehabilitacje ruchową. Platforma wibracyjna daje efekty także u osób z objawami zachowań autystycznych oraz nasilonymi zaburzeniami zachowania i emocji. Platforma wibracyjna Galileo jest to urządzenie do wibroterapii całego ciała (Whole Body Vibration) działające na zasadzie specjalnej wibrującej platformy symulującej ludzki chód. Jako pierwsi metodę WBV wykorzystali radzieccy uczeni do rozwiązania problemu zaniku mięśni i kości u kosmonautów. Obecnie Galileo jest produkowane w Niemczech i szeroko stosowane w całej Europie, Północnej Ameryce i Australii dla pacjentów pediatrycznych oraz dorosłych.
Trening wibracyjny opiera się na stymulacji nerwowo-mięśniowej organizmu wywołanej drganiami mechanicznymi. Wibracje wywołują naturalne skurcze we wszystkich zaangażowanych partiach mięśni. Im większa jest częstotliwość i amplituda wibracji tym większą mięśnie wykonują pracę.

W badaniach udowodniono m. in. następujące efekty wibrotreningu wzrost masy mięśniowej
. wzrost masy i wytrzymałości kości
. zwiększenie elastyczności, giętkości i wytrzymałości więzadeł oraz ścięgien
. usprawnienie krążenia krwi i limfy naturalny drenaż ciała
. poprawienie koordynacji i równowagi ciała
. zmniejszenie dolegliwości bólowych

Wibroterapia skierowana jest dla dzieci z MPD, SMA, dystrofią Duchenne'a oraz innymi dysfunkcjami narządu ruchu. Sprzęt wykorzystywany w nowoczesnych placówkach rehabilitacyjnych i szpitalach.