TERAPIA ZAJĘCIOWA
FIZYKOTERAPIA
INTERAKTYWNA TERAPIA KOŃCZYN GÓRNYCH
URZĄDZENIE PABLO
NOWOCZESNY SPRZĘT REHABILITACYJNY
PLATFORMA WIBRACYJNA GALILEO
FIZJOTERAPIA TERAPIA PSYCHOLOGICZNA EEG BIOFEEDBACK LOGOPEDIA
INTEGRACJA SENSORYCZNA TERAPIA PEDAGOGICZNA MUZYKOTERAPIA ARTETERAPIA
SIŁOWNIA HYDROTERAPIA
PABLO - interaktywna terapia ruchowa
Pablo to zestaw urządzeń oferujących pakiet możliwości pomocnych w rehabilitacji w dysfunkcjach motorycznych całego ciała, ze szczególnym ukierunkowaniem na rehabilitację kończyn górnych.
Pablo jest narzędziem, które z jednej strony służy do pomiarów diagnostycznych, a z drugiej do terapii funkcjonalnej z zastosowaniem sprzężenia zwrotnego. Zestaw gier (ćwiczeń) pozwala w pełni dostosować sesję ćwiczeniową do aktualnych możliwości pacjenta.
Pablo umożliwia wykonanie najbardziej różnorodnych ruchów ściskowych ręki takich jak chwyt cylindryczny, prostowanie, chwyty szczypcowe, mierząc ich siłę w tym samym czasie. Urządzenie mierzy również zakres ruchomości w stawach kończyny górnej (ramienny, łokciowy, nadgarstkowy) poprzez zintegrowane czujniki pozycji, a także umożliwia wykonanie analizy podstawowych parametrów chodu.
Oprogramowanie zintegrowane z kartoteką pacjenta pozwalana na przedstawienie wszystkich wyników pomiarów i ćwiczeń w sposób numeryczny i graficzny przekazując bardzo przejrzystą informację na temat postępów terapii.
Zakresy ruchu:
. staw ramienny-zginanie, prostowanie, odwodzenie, przywodzenie 0°-180°
. staw łokciowy-zginanie, prostowanie 0°-180°; pronacja, supinacja -90°-0-90°
. nadgarstek - zginanie-prostowanie -90°-0-90°, odwiedzenie dopromieniowe-dołokociowe 40°-20°
Pomiar siły:
. chwyt cylindryczny - pomiar do 1000 N (lub 100kg)
. chwyty szczypcowe - pomiar do 200 N (lub 20kg)
W skład zestawu wchodzą: czujnik siły, 2 czujniki ruchu, przystawka  Multiball do trójpłaszczyznowego ruchu w stawie nadgarstkowym oraz przystawka Multiboard do złożonych ruchów obręczy barkowej oraz tułowia.