Chcesz dołączyć do naszego Zespołu?

Lubisz pracować z dziećmi? Wymyślanie nowych zadań dla maluchów jest dla Ciebie fascynującą przygodą? Pojęcia "stosowana analiza zachowania", "diagnoza funkcjonalna", "komunikacja alternatywna", "trening czystości", "spektrum autyzmu", "sprzężenia niepełnosprawności" brzmią znajomo?
Przyjdź na praktyki i sprawdź, jak się z nami pracuje! I zostaw nam swoje CV.
Szukamy osób z uprawnieniami pedagogicznymi i wykształceniem kierunkowym: oligofrenopedagogika, terapia pedagogiczna, psychologia, edukacja przedszkolna, wczesne wspomaganie rozwoju dziecka.

Dodatkowo oczekujemy:
• chęci do ciągłego szkolenia i poszerzania swojej wiedzy m.in. w obszarze stosowanej analizy zachowania, komunikacji alternatywnej i metod wspomagania              rozwoju dziecka, bo chcemy w naszym Zespole "mówić jednym językiem"

• gotowości do traktowania Rodziców, jako Partnerów w procesie edukacji i terapii dzieci, odpowiadania na pytania i potrzeby Opiekunów

Aha, współpracujemy z wolontariuszami z różnych stron świata (z Portugalii, Hiszpanii, Niemiec, Ukrainy, Mołdawii), więc przyda Ci się znajomość języka angielskiego.

A po pracy - mamy różne pasje! Nurkowanie, hodowla drobiu, decoupage, bionika, ASG, Woodstock.
A Ty?
Opowiedz nam o sobie!

                                                                                Zespół Przedszkola