W naszej grupie są trzy dziewczynki i chłopiec. Ciocie Mariola, Ania i Natalia planują dla nas dużo ciekawych zajęć i dbają o nas najlepiej jak tylko potrafią. Realizujemy podstawę programową na różne sposoby: wąchamy, dotykamy, słuchamy, oglądamy i jemy :) Najbardziej lubimy zajęcia z muzyką i zabawy w wodzie. Uczymy się być coraz bardziej samodzielni, co daje nam mnóstwo satysfakcji.

GRUPA FIOLETOWA
Przedszkole znajduje się w wolno stojącym budynku, który jest całkowicie pozbawiony barier architektonicznych. Dzieci przebywają w przestronnych salach, a każda posiada łazienkę przystosowaną dla potrzeb niepełnosprawnych. W przedszkolu znajdują się również specjalistyczne gabinety do pracy terapeutycznej wyposażone w niezbędne sprzęty dydaktyczne.

To grupa pięciorga żywiołowych dzieci, którym trudno usiedzieć w miejscu. Nasze ciocie - Agata, Róża i Ania - organizują nam ciekawe zajęcia. Wszystko nas interesuje - i cyferki, i literki, i dalekie kraje, i zwierzątka. Bardzo lubimy spacery i zabawy na placu zabaw.
GRUPA POMARAŃCZOWA
Jesteśmy grupą uroczych przedszkolaków, które swoim uśmiechem rozbrajają wszystkich. Dzięki naszym nauczycielom - cioci Anecie, Sylwii i wujkowi Sylwestrowi - chętnie przychodzimy do przedszkola. Oni wiedzą jak zagwarantować nam wspaniałą zabawę, a przy tym zaspokoić naszą ciekawość świata. Dorośli czuwają również nad tym, abyśmy się rozwijali pod każdym względem - wymyślają nam ciekawe zajęcia edukacyjne, plastyczne i muzyczno-ruchowe.GRUPA ZIELONA
Jest u nas dwóch chłopców i dwie dziewczynki. Ciocie Ewelina i Kasia dbają o nasz rozwój i dobre samopoczucie w czasie pobytu w przedszkolu. Codziennie mają dla nas coś ciekawego do zrobienia. Bardzo dobrze radzimy sobie z nowymi wyzwaniamiGABINET PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNY
Tutaj prowadzone są indywidualne zajęcia z terapii pedagogicznej oraz zajęcia z psychologiem.
GABINET LOGOPEDYCZNY
Tutaj ciocie Iza i Kinga prowadzą indywidualne zajęcia rozwijające komunikację przedszkolaków.
SALA DO REHABILITACJI
Tutaj odbywają się indywidualne zajęcia z fizjoterapii oraz terapia Integracji Sensorycznej.
OGRÓD PRZEDSZKOLNY
Tutaj dzieci przebywają na świeżym powietrzu, korzystają ze sprzętu do zabawy (zjeżdżalnie, piaskownice, bujaki).
W naszym ogrodzie organizujemy także imprezy, np. piknik integracyjny. Również część zajęć dydaktycznych odbywa się
w ogrodowym plenerze.
GRUPA NIEBIESKA
To dwóch pełnych wigoru i zapału do pracy chłopców. Opiekę i wiedzę zapewnia nam ciocia Lidka.
GRUPA ŻÓŁTA